ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW KLAS I – VIII W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
Lp. |
Nazwisko i imię |
Dzień |
Godzina |
Sala |
Rodzaj zajęć |
1. |
Czajor Wioletta |
Wtorek
Czwartek
Czwartek (od października) |
13:45 – 14:30
13:45 – 14:30
14:30 – 15:15 |
18
18
18 |
Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki dla klas VIabc - praca z uczniem mającym trudności w nauce
Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki dla klas IVabc - praca z uczniem mającym trudności w nauce
Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki dla klas VIa - praca z uczniem zdolnym |
2. |
Firla Żaneta |
Czwartek
Czwartek |
13:45 – 14:30
15:20 – 16:05 |
38
38 |
Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki dla klas Va - praca z uczniem mającym trudności w nauce
Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki dla klas VIIabc - praca z uczniem mającym trudności w nauce |
3. |
Głowacka Justyna |
Wtorek |
13:45 – 14:30 |
7 lub 8 |
Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne dla klasy IIIa - praca z uczniem mającym trudności w nauce |
4. |
Gruca Agnieszka |
Poniedziałek |
13:45 – 14:30 |
37 |
Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego |
5. |
Kaczorowska Alicja |
Czwartek |
13:45 – 14:45 |
23 |
Koło gier fabularnych |
6. |
Kalabińska Aneta |
Piątek |
12:55 – 13:40 |
|
Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne dla klasy Ib - praca z uczniem mającym trudności w nauce |
7. |
Kempińska Agnieszka |
Poniedziałek Środa |
14:20 – 15:20 15:20 – 16:20 |
Sala gimn.
|
SKS dla klas II - V |
8. |
Kędzia Justyna |
Poniedziałek
Wtorek (od października) |
14:30 – 15:20
14:30 – 15:20 |
33
33 |
Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki dla klas VIIIa - praca z uczniem mającym trudności w nauce Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki dla klas Vb - praca z uczniem mającym trudności w nauce |
9. |
Konikowska Romana |
Czwartek Czwartek (od października) |
14:35 – 15:05
8:00 – 8:45 |
41
41 |
Zajęcia dodatkowe z j. polskiego dla klas IVb, Vab, VIbc
Zajęcia logopedyczne dla kl. I |
10. |
Lisak Aleksandra |
Czwartek |
15:20 – 16:15 |
36 |
Zajęcia dodatkowe z j. polskiego dla klas IVc, VIa, VIIac |
11. |
Mroczek Beata |
Środa Czwartek |
15:20 – 16:20 15:20 – 16:20 |
Sala gimn. |
Gry i zabawy dla klas IV - VI |
12. |
Olakowska Olfa |
Piątek |
8:00 – 8:45 |
35 |
Koło krawieckie |
13. |
Piniewska Monika |
Poniedziałek |
14:30 – 15:30 |
świetlica |
Zabawy z igłą i nitką dla klas I - III |
14. |
Rduch Julita |
Wtorek |
8:00 – 8:45 |
27 |
Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla klasy VIc |
15. |
Stronczek – Pas Grażyna |
Środa |
12:55 – 13:40 |
46 |
Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne dla klasy IIIb - praca z uczniem mającym trudności w nauce |
16. |
Wala Jolanta |
Wtorek (wrzesień) |
11:50 – 12:30 |
23 |
Warsztaty adaptacyjno – integracyjne dla klas I |
17. |
Żaczek Joanna |
Piątek (wrzesień) |
9:50 – 10:35 |
6 |
Warsztaty adaptacyjno – integracyjne dla klas I |