FESTYN SPORTOWY

Dnia 25 września 2014 r. odbył się w naszej szkole Festyn Sportowy zorganizowany przy współudziale Rady Osiedla. Festyn przeznaczony był dla uczniów klas I – III. Rozpoczął się powitaniem wszystkich uczestników oraz krótką rozgrzewką przygotowującą do zmagań sportowych.

Podczas festynu przeprowadzono następujące konkurencje indywidualne:

• rzuty do kosza woreczkami,

• skoki przez skakankę,

• chodzenie na szczudłach,

• skoki na dużych piłkach,

• skoki w workach,

• bieg z woreczkiem na głowie,

• kozłowanie piłką między pachołkami.

Oprócz konkurencji indywidualnych zorganizowano dla naszych milusińskich zabawy i gry zespołowe, tj. grę w zbijanego, zabawy z chustą animacyjną, biegi z przeszkodami.

Dzieci z dużym zaangażowaniem i radością uczestniczyły we wszystkich konkurencjach, a zwycięzcy zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Radę Osiedla oraz gromkimi brawami.

Na zakończenie rozgrywek sportowych wystąpił zespół taneczny p. G. Stronczek – Pas, który umilił czas wszystkim zebranym.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!!

Opracowała: A. Kalabińska