1. Uwaga Rodzice! W dniach 22-23 grudnia oraz 29-31 grudnia oraz 2 i 5 stycznia szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów, szczególnie uczniów rodziców pracujących w tym czasie. W związku z powyższym należy zgłosić przyjście dziecka w tym czasie do szkoły do wychowawcy klasy lub wychowawcy świetlicy. Planowane są zajęcia od godziny 8 do 14.30. W tych dniach nie będą wydawane żadne posiłki.

2. W dniu 17 grudnia odbędzie się próbny sprawdzian klas VI w formie takiej, jak właściwy sprawdzian, który odbędzie się 1 kwietnia 2015 r. Sprawdzian rozpoczyna się o godzinie 9.00 - część z języka polskiego i matematyki, a po przerwie - z języka angielskiego. W tym dniu uczniowie klas VI nie mają zajęć lekcyjnych. Na sprawdzian uczniowie muszą przynieść przyrządy geometryczne oraz długopis (pióro) z czarnym wkładem.

3. Wigilijki klasowe odbędą się dnia 22 grudnia (poniedziałek) od godziny 9.00 do 11.00.